sobota, 29 listopada 2014

Sam Claflin

Witajcie!
Tak jak wspominałam w ostatnim poście, dzisiaj po ostatniej premierze "Kosogłosa", zdecydowałam się pokazać Wam autograf związany właśnie z "Igrzyskami Śmierci" :) Ostatnio miałam również przyjemność być w kinie i szczerze polecam film, choć spotkałam się z kilkoma negatywnymi recenzjami, niestety muszę się nie zgodzić, jeżeli reżyser chciał pokazać jak najlepiej to, co dzieje się w książce, to właśnie tak powinien ten film wyglądać ;) Dlatego polecam przeczytanie książek przed obejrzeniem filmu i wypowiadaniem się  hahaha :D
Sam autograf pochodzi od aktora występującego także i w Kosogłosie. Od chwili, kiedy zobaczyłam Go w "W pierścieniu ognia" wiedziałam, że znajduje się na liście "must have", tym bardziej, gdy zobaczyłam, że odpisuje na listy fanów :) Cała obsada jest przesympatyczna, polecam obejrzenie kilku wywiadów z Nimi :D Oprócz tego wszyscy są bardzo młodzi i uzdolnieni aktorsko :) Sam gra tam rolę Finnicka, zwycięzcy 65. Igrzysk z 4 Dystryktu :) Uwielbiam Jego postać, ale nie chce spoilerować osobom, które nie czytały/oglądały "Igrzysk Śmierci". Jeżeli nie, to naturalnie polecam :) Sam autograf zdobyłam pisząc na adres:

Sam Claflin
Independent Talent Group Ltd.
40 Whitfield Street
London W1T 2RH
UK


Czekałam aż 6 miesięcy! Wysłałam list, zdjęcia, kopertę zwrotną i kupon IRC :) Wszystkie zdjęcia dostałam z powrotem podpisane ;) Oprócz tego dostałam także wydrukowany liścik, który otrzymują wszyscy fani :)
 Życzę Wam samych sukcesów :)

20 komentarzy:

  1. Cała seria filmu jest świetna,gratuluję! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mega super sukces! Świetny aktor :) Gratuluję i zapraszam też do mnie :*

    OdpowiedzUsuń