sobota, 10 stycznia 2015

Matthew Lewis


Hej! :)
Dziś kolejny weekend ze skokami narciarskimi :) Bardzo się z tego powodu cieszę, ale cieszę się także z innego powodu. Ci, którzy oglądali, wiedzą co przydarzyło się Simonowi Ammannowi w ostatnim konkursie, na szczęście okazało się, że nie ma on żadnych poważnych obrażeń :D Strasznie się cieszę z tego powodu, bo Simon jest  zdecydowanie moim ulubionym  skoczkiem :) Mam nadzieję, że niedługo wróci on na skocznię :D
Dzisiaj, żeby nie znudzić się tymi sportowcami dla odmiany autograf aktora, najbardziej znanego jako odtwórcę roli Neville’a w filmie o Harrym Potterze. Bardzo sympatyczna postać :) Gra tam przyjaciela trójki głównych bohaterów, który zresztą odgrywa ważną rolę w ostatecznej bitwie ;) Na początku sprawiał wrażenie lekko niezdarnego, ale to on w wielu sytuacjach ratował innych. Posiada niewątpliwie  duuży talent, więc mam nadzieję, że wystąpi w jeszcze kilku ciekawych filmach.
To już mój kolejny autograf z tej serii filmów i jestem z tego powodu bardzo zadowolona :D Uwielbiam tę serię książek :)) Swoją prośbę wysłałam na adres:

Matthew Lewis
Curtis Brown Group Ltd.
Haymarket House
5th Floor
28-29 Haymarket
London SW1Y 4SP
UK

Oczywiście dołączyłam kupon IRC, kopertę zwrotną oraz zdjęcia :) Zdjęcia wróciły do mnie podpisane wraz z dedykacjami! :D Czekałam 3 miesiące ;)
 Wypchanych skrzynek, bo ja wciąż czekam na pierwszy autograf w nowym roku :)

22 komentarze:

  1. Gratuluję!
    Zapraszam do mnie na nowy post.
    http://autograph-colection-by-sebastian.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń