sobota, 28 marca 2015

David Storl

Witajcie!
Znowu nastąpiła lekka przerwa pomiędzy notkami, ale teraz już powinno być w miarę regularnie- sami rozumiecie, szkoła ;) Dzisiaj także arcyważny mecz dla wszystkich kibiców siatkówki w Polsce. Resovia i Skra zmierzą się ze sobą w półfinale LM :D #GoSovia! 
Natomiast dzisiaj chciałabym przedstawić Wam autograf od złotego medalisty MŚ w pchnięciu kulą, czyli Davida Storla.  Pochodzi z Niemiec. Występuje w klubie Erdgas Chemnitz. Jeżeli ktoś interesuje się lekkoatletyką, to wie, że ten pan wywalczył niejeden tytuł ważnej imprezy. Zdobył m.in. srebrny medal na IO w Londynie, złote medal Mistrzostw Europy. Jego rekordem życiowym jest odległość 21,97. Myślę, że ten zawodnik w przyszłości zdobędzie wieeele medali, bo ma dopiero 24 lata ;))
Autograf posiadam z wymiany, za którą dziękuję! :) Autograf także złożony jest na ciekawej karcie :D Pamiętajcie o dzisiejszym meczu :D Dzisiaj notka trochę krótsza, żeby Was całkiem nie zanudzić :D Miłej soboty :)
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wypchanych skrzynek :D Jeszcze raz zapraszam Was do dołączenia do grupy o autografach: https://www.facebook.com/groups/788302807924389/  Dzięki! :>

16 komentarzy: