sobota, 23 maja 2015

Phillip Sjøen

Siema! :D
Witam Was serdecznie w kolejny majowy weekend. Pogoda nas niestety nie rozpieszcza (no przynajmniej u mnie ;)) Liczyłam na trochę lepszą pogodę, ale trudno przynajmniej jest pora na napisanie notki :)
Dziś chciałabym zaprezentować Wam autograf, który zdobyłam niedawno, a który pochodzi od norweskiego skoczka, który na dobrą sprawę szerszej publiczności pokazał się w poprzednim sezonie. W Letnim Grand Prix został sklasyfikowany na 2. miejscu, co jest bardzo dobrym wynikiem młodego skoczka. Na ostatnich MŚ juniorów również pokazał się z bardzo dobrej strony, zajmując 3. miejsce indywidualnie i 1. miejsce wraz z kolegami w drużynówce :) Choć sezon zakończył na 31. miejscu w Klasyfikacji generalnej, to może być z siebie naprawdę zadowolony, bo nie startował jeszcze w tak dużej ilości zawodów ;) Jego najlepszym miejscem okazało się 7. miejsce w Japonii. Wydaje mi się, że w zbliżającym się sezonie i oczywiście następnych, będziemy mogli zobaczyć w pełni możliwości bardzo młodego skoczka, który z resztą jest bardzo sympatyczny :D Bardzo chciałam zdobyć autograf Phillipa, dlatego też gdy tylko znalazłam adres, nie wahałam się i napisałam list. Skierowałam go na adres:

Phillip Sjøen
Bekkelaget SK - PB 44
1109 Oslo
Norway
 
Czekałam 3 tygodnie i w odpowiedzi dostałam podpisaną kartę. Do listu dołączyć należy obowiązkowo IRC!
Tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, zapraszam do dołączenia do naszej grupy o autografach: https://www.facebook.com/groups/788302807924389/ Mogę zdradzić, że już niedługo pojawi się tam konkurs ;)
Pozdrawiam! :)

18 komentarzy: