niedziela, 4 października 2015

Start Lublin cz.2

Cześć :)
Tak jak wspominałam w poprzednim poście, dziś kolejna część autografów drużyny Startu Lublin. Będą to już ostatnie autografy od zawodników tej drużyny.
Większość informacji o drużynie zawarłam w poprzednim poście, więc ten już nie będzie tak rozbudowany ;) Przypomnę tylko, że Start to drużyna z mojego miasta i wszystkie autografy udało mi się zdobyć osobiście po ostatnim meczu, kiedy była jedyna taka możliwość. Są to autografy zawodników, którzy występowali w drużynie w poprzednim sezonie. Start gra w najwyższej klasie rozgrywkowej, jeżeli chodzi o koszykówkę. Po więcej informacji odsyłam Was do przedniego posta, tam też jest trochę historii (klik). Mogę tylko powiedzieć, że wszyscy zawodnicy baardzo chętnie pozowali do zdjęć i podpisywali się kibicom. Ja oczywiście byłam przygotowana, miałam zdjęcia do podpisania, ale większość kibiców nie, dlatego Bryon Allen, którego autograf jest w poprzednim poście, bardzo ucieszył się z przygotowanych zdjęć, tym bardziej, że jedno z nich przedstawia czas, kiedy grał jeszcze w USA :D Tak samo zresztą jak Isaac Wells i obaj zaczęli do siebie krzyczeć z radości, bo stali trochę dalej od siebie ;) Takiej sytuacji życzę każdemu kolekcjonerowi, bo zawodnik potrafi docenić naszą "pracę", a nie tylko przejść obok nic nie podpisując :))
 Robert Lewandowski (tak, tak nie pomyliłam się :D)
 Łukasz Diduszko
 Alan Czujkowski
 Tomasz Wojdyła
 Tomasz Wojdyła
 Jarosław Trojan
Tak jak ostatnio mam nadzieję, że dotrwaliście do końca :) Następna notka będzie już z jakimś adresem, bo ostatnio takich tutaj nie było :D Wypchanych skrzynek :)

22 komentarze:

 1. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :>
  http://autografy-patrycji-jablonskiej.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie gratulujemy! :)
  http://siwat-agrafek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje ! :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń