sobota, 21 listopada 2015

Andreas Wellinger

Cześć!
Już dzisiaj, chociaż za oknem nie widać żadnego potwierdzenia, inauguracja sezonu zimowego PŚ w skokach narciarskich i jak już zdążyliście się zorientować, notka będzie związana właśnie z tą dyscypliną :)
Zaprezentuję Wam dziś autograf niemieckiego skoczka, Andreasa Wellingera. Andi jest przedstawicielem młodego pokolenia, ale mimo to już zdążył namieszać w świecie skoków. Na IO w Soczi zdobył złoty medal w konkursie drużynowym, natomiast jeszcze jako junior trzykrotnie zdobywał medale na MŚ juniorów ;) W ostatnim sezonie PŚ zajął 35. miejsce, ale było to spowodowane kontuzją, natomiast rok wcześniej zajął 9. miejsce, czyli naprawdę bardzo wysoko :) Jak na razie Niemiec ma na swoim koncie jeden wygrany konkurs, w Wiśle! W 2013 wygrał także LGP :) Myślę, że te wszystkie sukcesy dla tak młodego skoczka, wróżą niezwykle ciekawą karierę i oczywiście bardzo tego Mu życzę :D A juz dziś wszyscy przed telewzizory! :))
Autograf pochodzi z wymiany i przyznam szczerze, że na początku miałam pewne wątpliwości co do jego oryginalności, ale teraz jak patrzę na innych blogach, to jednak sporo podpisów wygląda jak mój, więc myślę, że jest jednak oryginalny :) Byłabym wdzięczna, gdybyście napisali swoją opinię odnośnie oryginalności :D W każdym razie bardzo dziękuję za wymianę i chyba sama też napiszę niedługo do Andiego.
Wypchanych skrzynek!

24 komentarze:

 1. Gratuluje :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2015/11/10-krzysztof-biegun.html
  A co do orginalności, moim zdaniem to autentyczny podpis, możesz porównać z moimi, bo też mam post o nim, mogę także powiedzieć, że autograf Andiego mam również w zeszycie, zdobyty w tym roku podczas LGP i wygląda bardzo podobnie jak Twój :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo dziękuję bardzo! :D Nie każdy zawsze podpisuje się tak samo :)

   Usuń
 2. Co do oryginalności, polecam skonfrontować to z moimi podpisami Wellingera:
  http://zimoweautografy.blogspot.com/2015/11/138-andreas-wellinger.html
  Ja tutaj niczego nie chcę wyrokować - może tutaj podpisał się czytelnie, a nie standardowo, czyli tak jak podpisuje większość kartek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak mi się wydaje, już kilka widziałam takich jak moje, więc wydaje się to prawdopodobne :))

   Usuń
 3. Gratulację!

  Zapraszamy na autografy od Ewy Farnej <3.
  http://autografypatrykaikingi.blogspot.com/2015/11/1-ewa-farna.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam. Jestem nowy w tej branży :)
  Zapraszam do mnie :) http://mati-autographs.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń