sobota, 12 grudnia 2015

Thomas Brezina

Czeeśc :D
Witam wszystkich serdecznie :) Coraz bliżej Święta, ja dzisiaj wyruszyłam na pierwsze zakupy świąteczne, choć mamy jeszcze trochę czasu zawsze lepiej wcześniej. Mam tylko wielką nadzieję, że w końcu spadnie śnieg :D
Dzisiaj taki troszkę autograf z innej dziedziny niż zwykle, bo w większości wszystko kręci się wokół sportu. Natomiast bohaterem postu będzie pisarz pochodzący z Austrii. Pisze głównie powieści dla dzieci i młodzieży. Może nie jest tak bardzo znany w naszym kraju, lecz ja kiedyś kilka lat temu przeczytałam kilka Jego książek, była to seria "Żadnych chłopaków! Wstęp tylko dla czarownic", do tej pory mam nawet jedną z powieści :)) Oczywiście w Jego dorobku jest kilkanaście innych pozycji :) Jego książki przetłumaczono na 32 języki!
Kiedyś właściwie przez przypadek trafiłam na oficjalną stronę Thomasa i zobaczyłam, że istnieje możliwość zdobycia Jego autografu przez wypełnienie formularza, z czego bardzo się ucieszyłam i tak też zrobiłam. Na odpowiedź czekałam 3 tygodnie :) Niestety teraz nie widzę na stronie pisarza możliwości zdobycia autografu.
Wypchanych skrzynek :))

26 komentarzy:

 1. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :)
  http://autografy-dawida123.blogspot.com/2015/12/23-mika-kallio.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2015/12/13-simon-ammann.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ;)
  Nowy post. http://autografymarty2000.blogspot.com/2015/12/mans-zelmerlow.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulację!

  Zapraszamy na autograf od Marcina Najmana!
  http://autografypatrykaikingi.blogspot.com/2015/12/marcin-najman-osobiscie.html

  OdpowiedzUsuń