sobota, 5 listopada 2016

Julia Görges

Witajcie! :D
Cześć wszystkim, znowu po troszkę dłuższej przerwie niż zwykle, jednak tydzień temu były święta i nie chciałam już wrzucać żadnego posta. Na szczęście w tym czasie dostałam kilka odpowiedzi, więc materiału przez jakiś czas nie zabraknie :p
Natomiast już dziś pokażę Wam autograf od niemieckiej tenisistki Julii Görges. Julia profesjonalną karierę rozpoczęła w 2005 roku i w tym czasie sześciokrotnie dotarła do finałów turniejów w grze pojedynczej, w tym dwa wygrała :) Natomiast w grze podwójnej jest to jeszcze wyższy wynik- 16-krotnie grała w finale, a 5 turniejów padło jej łupem. W 2014 roku w parze z Nenadem Zimonjićem zagrali w finale French Open! W 2012 roku osiągnęła najwyższy wynik w swojej karierze i została sklasyfikowana na 15. miejscu. Ciekawym faktem może być to że jest tenisistką praworęczną z oburęcznym backhandem ;) 
Tenis jest jednym z moich ulubionych sportów, więc autograf z tej dziedziny sportu niezmiernie mnie cieszy! :)) Bardzo też cieszę się, że Julia tak dba o swoich fanów i udostępniła adres, na który możemy pisać prośby o autograf! Ja tak zrobiłam i po 5 miesiącach cieszyłam się ze swoich podpisów :))
Adres, na który psiałam:

Next Generation
z. Hd. Julia Goerges
Seiffertstraße 10
93049 Regensburg
Germany


Oprócz listu i koperty zwrotnej należy dodać koniecznie kupon IRC!
Wypchanych skrzynek :))

26 komentarzy:

 1. Gratuluję ;)
  http://norbi10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje http://autografymacderer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie gratuluję, zapraszam do mnie na nowy post: http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/11/52-krzysztof-leja.html :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję. Zapraszam do mnie http://autografyjr.blogspot.com/2016/11/grazyna-zielinska.html

  OdpowiedzUsuń