czwartek, 28 sierpnia 2014

Krzysztof i Grzegorz Miętus

Witam!
Dziś post prawie na zwieńczenie wakacji. Ja uważam, że pod względem autografów, były wyjątkowo udane, szczególnie sierpień :) Tyle listów to przychodziło chyba tylko na początku kolekcjonowania ;) Teraz muszę się ostro zabrać za pisanie listów, bo z większości próśb autografy już przyszły, chociaż jeszcze trochę nie odpisanych zostało ;)
Dzisiaj postanowiłam zaprezentować Wam autografy od skoczków narciarskich: Krzyśka i Grzegorza Miętusów :) Obydwaj zdobyli brązowy medal w konkursie drużynowym Mistrzostw Świata juniorów :) Co prawda w innych latach, ale.. ;) Krzysiek często występuje w konkursach Pucharu Świata, natomiast Grzegorz jest młodszy i jeszcze wszystko przed Nim. Swoją prośbę kierowałam tylko do Krzyśka, ale wspomniałam, że jeśli byłaby taka możliwość, to poproszę też o kartę Grześka i takim sposobem otrzymałam obie kart podpisane :)
Czekałam 4 miesiące, a pisałam na adres: 

Krzysztof Miętus
Klub Sportowy AZS Zakopane
ul. 3 Maja 5 

34-500 Zakopane 

 1. Dziękuję tym, którzy wzięli udział w ankiecie i zapraszam do tego innych :) Bloga prowadzę dla Was, więc musi się Wam podobać ;) Dziękuję także za te ponad 16.000 wyświetleń-jesteście niesamowici!!!!
 2. Zapraszam także do nowej zakładki "Moja kolekcja", gdzie znajdziecie wszystkie autografy opublikowane na blogu wraz z linkami :D
 3. Zaktualizowałam też zakładkę WYMIANA, więc zapraszam! ;)

 


Pozdrawiam! :)  

28 komentarzy:

 1. Gratuluję !

  Zapraszam wszystkich do polubienia mojej strony na fb:
  https://www.facebook.com/autographs.collection.sb
  Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :) Dodałam Twojego bloga do linków :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam obu braci Miętus, gratuluję autografów! :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :)

  Zapraszam
  http://autografy-marty1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń