poniedziałek, 1 września 2014

Marcin Możdżonek

Haloo!
Jesteśmy już po rozpoczęciu roku szkolnego. Ja nie rozpaczam aż tak bardzo, poznam nowych ludzi, nową szkołę :) już dzisiaj wywarła na mnie dobre wrażenia. już wcześniej znałam swój plan lekcji, ale dzisiaj wstępnie dzieliliśmy się na grupy i jutro zaczynam o 13, a kończę o 16 :D Co prawda nie w każdy dzień tak jest, ale najwcześniej zaczynam o 9, więc jak dla mnie fajnie, choć jest jeden poważny minus- czasem kończę dość późno ;)
Natomiast dzisiaj, jako że rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w siatkówce, notka związana jest właśnie  z tą dyscypliną :) Siatkówka to moja wielka miłość i jestem ogromnie zadowolona z autografów związanych właśnie z nią :) Marcin to były kapitan naszej reprezentacji. Gra na pozycji środkowego. Niestety nie występował w meczu otwarcia MS, ale trzymajmy kciuki, aby zagrał w kolejnych meczach :)
Oglądaliście mecz otwarcia? ja tak, chociaż pozostałych spotkań nie obejrzę w telewizji, ale mam nadzieję na jakiś inny sposób :D Mecz wywarł na mnie ogromne wrażenie, ponad 60 tysięcy osób na meczu siatkówki.. :D
Autograf nabyłam drogą kupna dawno temu ;)
Udanego roku szkolnego! :)

26 komentarzy:

  1. Gratulacje :)
    Zapraszam
    http://autografy-marty1.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń