wtorek, 30 września 2014

Matin Koch

Witajcie!
Na szczęście jakoś przeżyliśmy ten poniedziałek :) Powiem szczerze, że chyba dzisiejszy dzień miałam trudniejszy niż wczorajszy. Sprawdzian z angielskiego, kartkówka z WOKu, a jutro sprawdzian z matmy :/ Ale lepiej pisać notkę na bloga niż się uczyć, nie sądzicie? :)
Tak więc dziś o kolejnym skoczku narciarskim. Niestety zakończył on karierę, a trzeba powiedzieć, że to bardzo dobry skoczek. Przede wszystkim wybitny lotnik. Co się z tym wiąże zdobył wiele medali. Lubię Go jak prawie każdego skoczka narciarskiego <prawie! ;)> I znowu wspomnę, że niedługo rozpoczyna się sezon :)) Kibicujemy naszym :D Autograf ten otrzymałam od Austriackiego Związku Narciarskiego, kiedy jeszcze pisałam za pierwszym razem. Pisałam na dobrze znany Wam adres:

Österreichischer Skiverband
Olympiastraße 10
A-6010 Innsbruck
Austria


Czekałam 10 dni.  ja wysyłam zawsze kopertę C5, bo nie wiadomo dokładnie jakie autografy otrzymamy, a niektóre są na sporych kartach :) Powiem szczerze, że ta karta jest wspaniała :D 
 Może uda mi się pójśc na mecz Polska- Włochy reprezentcji U-20 i zobaczymy może uda się coś zdobyć, chociaż wątpię, bo na takich meczach nigdy nie zbierałam autografów :')

24 komentarze:

 1. Świetna zdobycz. Serdecznie zapraszam do mnie:
  http://pasja-do-skokow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć !
  Chciałam Cie zaprosić na mój blog na, którym to znajdziesz między innymi kolekcję moich autografów. Jeśli chcesz możemy się informować o nowych postach, dodać do linków i obserwować swoje blogi. Pozdrawiam jusinx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, oczywiście chętnie zajrzę na Twojego bloga :))

   Usuń