niedziela, 14 września 2014

Luiza Złotkowska

Elo!
W końcu wysłane jakieś prośby, bo chociaż zapału momentami jest dużo, to rezultatów próżno szukać :P Ale w razie czego jest sporo autografów w zapasie, więc na chwilę obecną nie ma się co martwić, a co będzie później- zobaczymy ;)
Natomiast dziś notka poświęcona polskiej olimpijce, zdobywczyni medalu olimpijskiego, który zdobyła wraz drużyna panczenistek. W 2010 roku dziewczyny sprawiły ogromną niespodziankę, ale już w tym roku oczekiwania były większe, a dziewczyny świetnie poradziły sobie w roli jednego z faworytów. jedna z nich, Natalia Czerwonka, w tym roku uległa poważnemu wypadkowi, więc trzymajmy kciuki za jej powrót do zdrowia! Miejmy nadzieję, że jeszcze nie raz dziewczyny pokażą razem na co je stać :)
Jako ciekawostkę zdradzę Wam, że pani Luiza  wrzuciła zdjęcie na Facebooka z listami od fanów i znalazł się tam również mój list! :D To ten żółty na zdjęciu, a moja kremowa koperta leży na wierzchu!! :D Jak widać pani Luiza dba o fanów i czyta ich listy, więc i nie ma problemu ze zdobyciem autografu.
Ja pisałam jeszcze na stary adres, podany na oficjalnej stronie, teraz natomiast pani Luiza podała nowy na Facebooku:

Luiza Złotkowska
Skrz.poczt. 82
05-825 Grodzisk Mazowiecki

  

Nie jest to adres wypróbowany przeze mnie, ale widziałam na kilku blogach odpowiedź z tego adresu a i pani Luiza na pewno nie podawałaby złego na jej profilu ;)
Nie czekałam długo, bo 2 tygodnie :)) Dostałam 2 karty- 1 z dedykacją, a 2 bez i za 2 już się wymieniłam ;)

Pozdrawiam! :)

20 komentarzy: