środa, 10 września 2014

James i Oliver Phelps

Hej!
Dziś również post nie będzie poświęcony żadnemu autografowi sportowca, ale myślę, że większość z was może chociaż kojarzy bohaterów dzisiejszej notki ;)
Harry Potter. Przez jednych znienawidzony, przez drugich uwielbiany. Ja osobiście zaliczam się do tej drugiej grupy, bo obok igrzysk Śmierci to moja ukochana książka :) Co za tym idzie oczywiście także oglądane filmy. Bliźniacy Weasleyowie to jedni z ciekawszych postaci zarówno w książce jak i na ekranie. Zostali odegrani przez Jamesa i Olivera Phelpsów. Są to bohaterowie o ogromnym poczuciu humoru, którzy ciągle robią jakieś żarty. Nie będę zdradzała dla osób, które jeszcze tego nie oglądały, a chcą to zrobić :P Dla mnie zagranie takiej roli to po prostu mistrzostwo w ich wykonaniu.
Jako ciekawostkę powiem Wam, że swoją przygodę z autografami rozpoczęłam właśnie od czytania bloga związanego z autografami obsady HP :) Więc przechodząc do szczegółów, pisałam na adres:

James i Oliver Phelps
JOP Project
P.O. Box 9765
Sutton Coldfield
West Midlands
B75 5XB
UK


Czekałam 4 miesiące i tydzień :) Oczywiście standardowo wysłałam 3 zdjęcia, list, kopertę zwrotną oraz kupon IRC :) Ciesze się także z dedykacji, które otrzymałam na zdjęciach :DPozdrawiam!

20 komentarzy: