czwartek, 18 września 2014

MKS Lublin

Witam!
Dziś chciałabym przedstawiać Wam autografy drużyny przede wszystkim z mojego miasta- Lublina ;) Są to autografy zdobyte osobiście przez mojego niezawodnego kolegę, zresztą tego sameg, który zbierał autografy reprezentantów Polski w piłce ręcznej :D I z tego miejsca bardzo mu dziękuję, bo bez niego tych autografów by nie było jak się domyślacie :) U nas na hali zazwyczaj ciężko przedostać się na parkiet, bo ochroniarze nikogo nie wpuszczają.
Teraz trochę o klubie. Obecnie jest Mistrzem Polski. Zresztą ten tytuł zdobywały 17-krotnie :D Grały tu i grają legendy piłki ręcznej w Polsce. Reprezentantki naszego kraju. Swego czasu bardzo często chodziłam na ich mecze, teraz niestety nie mam aż tyle czasu, ale staram się być jak tylko mogę :)
Autografy są zebrane na oficjalnych kartach zespołu, ale posiadam także plakat całej drużyny sprzed 2 lat, który wygrałam w jednym z licznych konkursów organizowanych przez klub :D Mam nadzieję, że będę na kilku meczach w tyn sezonie i może uda mi się zdobyć jeszcze kilka autografów nowych zawodniczek, ale także tych, które "starszych" (chodzi o te, które już grały przed sezonem ;)) Karty są zeskanowane tak. że po lewej jest przód karty, a po prawej tył :)
Najcenniejszy jest dla mnie chyba autograf Aliny Wojtas, która niestety odeszła z klubu.

oraz zdjęcie plakatu i od razu przepraszam za jakość zdjęcia, ale ciemno było jak robiłam :P


Bardzo dziękuję Wam za tyle wyświetleń pod ostatnim postem :)) Trzymajcie za mnie kciuki w poniedziałek, bo mam konkurs o patronce mojej szkoły- Stefanii Sempołowskiej!
Pozdrawiam! :D

20 komentarzy:

  1. Gratuluję , zapraszam na mojego nowego bloga! ;)

    OdpowiedzUsuń