poniedziałek, 13 października 2014

Dominique Aegerter

Hej!
Dzisiaj autograf z dziedziny, z której myślę, że mogliście nawet nie podejrzewać. A ja któregoś pięknego popołudnia ze dwa lata temu przez przypadek zaczęłam oglądać wyścig, nie pamiętam już nawet której kategorii ;) No i tak się wciągnęłam :) Teraz już nie ma odwrotu, chociaż czasem nie mam czasu, aby obejrzeć wyścig. Może to mało oryginalne, ale moim ulubionym zawodnikiem jest Marc Marquez, który właśnie wczoraj zdobył tytuł Mistrza Świata :D Natomiast moim drugim ulubionym zawodnikiem jest Valentino Rossi :)  Tyle tytułem wstępu.
Dominique startuje obecnie w klasie Moto2. Aktualnie jest 4 w klasyfikacji generalniej :) Ogólnie wspomnę, że jest to o wiele ciekawsza dyscyplina niż Formuła1. Także polecam obejrzenie. Choć nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, naprawdę lubię obejrzeć zmagania chłopaków. Niedługo planuję wysłanie kolejnych listów do innych motocyklistów :)
List, kopertę zwrotną (koniecznie C5) oraz kupon IRC wysłałam na adres podany na oficjalnej stronie zawodnika:

Dominique Aegerter
Hauptstrasse 7
4938 Rohrbach
Switzerland


Czekałam tylko 2 tygodnie, a autograf otrzymałam w dzień moich urodzin :D W odpowiedzi dostałam 2 podpisane karty i żadna nie jest na wymianę! ;)


Wypchanych skrzynek! :) 

32 komentarze:

 1. Dodałem twojego bloga. Sport-souvenir.blogspot.com. Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i zazdroszczę:)
  A masz może adresy do innych motocyklistów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Na kilku oficjalnych stronach są podane, teraz już nie pamiętam którzy to, ale jeżeli potrzebowałabyś pomocy pisz na maila :)

   Usuń