środa, 8 października 2014

Michał Kubiak

Hejo!
Dzisiaj post z lekkim opóźnieniem, ale mam nadzieję, że wszyscy będziemy zadowoleni. Jest to autograf jeden z najważniejszych  w mojej kolekcji, a to dlatego, że pochodzi od siatkarza. Michał grał w Jastrzębskim Weglu, ale od tego sezonu przeniósł się do Halkbanku Ankara, czyli jednego z lepszych klubów.
Oczywiście w tym roku zdobył z kolegami Mistrzostwo Świata. Jest bardzo waleczny i czasem lubi pokłócić się z sędziami na boisku, ale ja sama mam podobnie, więc mi to w żadnym stopniu nie przeszkadza, ale nawet dowartościowuje zawodnika, bo potrafi zawalczyć o swoje :) Przez kolegów z boiska nazywany Dzikiem ;) Jak wiecie lub nie uwielbiam siatkówkę i jest to moja zdecydowanie największa pasja :) Staram się zebrać jak najwięcej podpisów z tej dziedziny. I kiedyś też muszę wybrać się na mecz reprezentacji, bo na meczu klubowym już byłam :))
Natomiast wczoraj przeszła do mnie fantastyczna przesyłka, dla mnie jest to najważniejszy autograf, postaram się Wam go przedstawić nie w tej następnej notce, lecz jeszcze następnej, czyli za dwie :D
Autograf zdobyłam daaawno temu, dzięki wymianie z Dominiką. bardzo dziękuję za tą wymianę, bo ten autograf jest jednym z wymarzonych :))
Pozdrawiam ;)

22 komentarze:

 1. Serdecznie gratuluję :) bardzo lubię Michała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję i zapraszam do mnie :) http://autografyteczazbierane.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje ! ! !

  Zapraszam do mnie na nowy wpis :)
  http://autograph-colection-by-sebastian.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń