środa, 10 grudnia 2014

Jurij Tepeš

Hej!
Witam, witam! Dzisiaj po jakiś dobrych kilkunastu dni nareszcie coś zawitało do mojej skrzynki i jest to jeden z moich największych sukcesów :D Notka z nim pojawi jeszcze przed Świętami, także czekajcie z niecierpliwością :)
Jednak dziś autograf skoczka narciarskiego, czyli starałam się dodać coś "na czasie". Nareszcie sezon narciarski rozpoczęty, szkoda tylko, że takim niemiłym akcentem. Mam nadzieję jednak, że z upływem czasu będzie coraz lepiej :) Tymczasem dziś prezentuję autograf słoweńskiego skoczka narciarskiego. Chociaż jemu także początek sezonu szczerze mówiąc także nie wyszedł, to sezon jeszcze dłuugi i na pewno uda Mu się poprawić swoje wyniki :) Ale naturalnie Jurij zdobył wiele sukcesów m.in. brąz Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Świata w lotach :) Jest on moim ulubionym słoweńskim skoczkiem ;) Resztę drużyny traktuję jakoś neutralnie :P Pisałam na adres:

Jurij Tepeš
Stanežiče 85
SI-1210 Lj-Šentvid
Slovenija

Czekałam równo miesiąc :) Wysłałam list. kopertę zwrotną oraz kupon IRC. W odpowiedzi dostałam autograf na karcie Fischera :)
 

18 komentarzy: