poniedziałek, 22 grudnia 2014

Kamil Stoch

Witajcie!
Dziś ostatnia notka przed Świętami :) Coraz bardziej daje się odczuć świąteczna atmosferę, jednak ja mam nadzieję, że jak najszybciej spadnie śnieg ;)
Dziś krótki wstęp, bo na pewno wszystkim spieszy się do przygotowań ;) Dlatego dziś przedstawiam autograf naszego Mistrza Świata oraz Olimpijskiego- Kamil Stoch! Obecnie jak wiadomo jest to nasz najlepszy zawodnik i bardzo liczę na szybki powrót Kamila, bo aktualne wyniki naszych skoczków nie napawają optymizmem. Jednak poprzedni sezon bezapelacyjnie należał do Kamila. 2 złote medale na IO, złoto MŚ oraz Kryształowa Kula zostanie w pamięci na baaardzo długo :) Oprócz tego wszyscy mamy w pamięci Jego zwycięstwa w Pucharze Świata, a szczególnie te na polskiej ziemi.Jest naprawdę wspaniałym zawodnikiem i człowiekiem :)) Jego pierwszy autograf dostałam po napisaniu prośby na adres Eve-nement Team i możecie znaleźć go tutaj- http://autografypauliny.blogspot.com/2014/06/eve-nement-team.html Ten autograf natomiast dostałam po napisaniu na adres:

Polski Związek Narciarski
ul. Mieszczańska 18/3
30-313 Kraków


Na  odpowiedź przyszło mi trochę czekać, bo 4 miesiące i tydzień. Nie prosiłam o konkretne autografy, a inne, które otrzymałam od Związku opublikuję niedługo :)Bardzo się cieszę, że to autograf na karcie z serii olimpijskiej :D

 Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałabym Wam życzyć spokojnych oraz spędzonych w rodzinny gronie Świąt i wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku :))

24 komentarze: