poniedziałek, 29 czerwca 2015

Felipe Fonteles

Siema :)
Mam nadzieję, że wszyscy już w pełni korzystają z uroków wakacji :))
Tymczasem dziś chciałabym przedstawić Wam owoc kupna od pewnej dziewczyny. Teraz po jakimś czasie troszeczkę żałuję (w żadnym wypadku autografu!!) tego, że weszłam w jego posiadanie w taki sposób. Choć oczywiście teraz, kiedy Lipe nie gra w Polsce zdobycie Jego autografu byłoby baardzo ciężkie. No i tym też się kierowałam, kiedy pojawiła się oferta ;) Jest to siatkarz bardzo dobrze znany polskim kibicom, choć w ZAKSIE występował tylko przez sezon. Lipe gra na pozycji przyjmującego, jest reprezentantem Brazylii. Grając w ZAKSIE reprezentował naprawdę bardzo wysoki poziom, otrzymał wtedy kilka nagród indywidualnych, m.in. MVP Pucharu Polski, najlepszy zagrywający Ligi Mistrzów, MVP Plusligi 2012/2013. Jego największym sukcesem reprezentacyjnym jest srebrny medal MŚ, które odbywały się w Polsce :)
Osobiście bardzo szanuję i lubię tego siatkarza, wielokrotnie dobrze wypowiadał się o Polsce i baaardzo lubię oglądać Jego grę ;D
Jak już wspominałam autograf został kupiony i znajduje się na kartce.  Jakość skanu pozostawia wiele do życzenia jednak na żywo oczywiście wygląda to normalnie :))

 Udanych wakacji! :D

28 komentarzy:

 1. Faktycznie zaksa mu służyła, dobrze mu tam szło :) Na szczęście po odejściu zaksa dalej też sobie radziła :) Ps. Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)) Peewnie i mam nadzieję, że w tym sezonie będzie jeszcze lepiej sądząc po transferach :D

   Usuń
 2. Gratuluję! :D

  http://autografymilosza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki!
  autografypatrykaikingi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :)))))))))))))))
  http://autografymoje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń