wtorek, 9 czerwca 2015

Olieg Achrem

Witajcie! :)
Dzisiaj przyznam wyjątkowa dla mnie notka, bo dziś są moje urodziny i dlatego też postanowiłam, że pokażę Wam jeden z najcenniejszych dla mnie autografów, które udało mi się dotychczas zdobyć :D

Pochodzi on od Oliega Achrema. Każdy, kto czyta mojego bloga choć troszeczkę, wie jak bardzo pasjonuje się siatkówką. Dlatego też, kiedy pojawiła się możliwość obejrzenia na żywo meczu mojej ulubionej drużyny, Asseco Resovii Rzeszów, nie wahałam się ani chwili, no i po meczu z Lotosem udało mi się zdobyć m.in. ten autograf, ale także kilka innych, które pokaże w innych notkach ;) No wpomnę także o bardzo ważnych dla mnie fotkach z siatkarzami, które możecie zobaczyć tutaj: https://instagram.com/vegetable.girl/ Teraz troszkę o postaci Alka :) Z pochodzenia jest Białorusinem, ale ma polskie obywatelstwo. Gra na pozycji przyjmującego właśnie w Resovii. Jest jednym z filarów właśnie tego zespołu, jego kapitanem, ale niestety w poprzednim sezonie doznał kontuzji, która wykluczyła Go z prawie całego sezonu, ale mam nadzieję, że już w następnym sezonie nic nie stanie mu na przeszkodzie i będzie mógł pokazać pełnię swoich umiejętności :))

Naprawdę baaardzo ciesze się, że posiadam taki autograf w swojej kolekcji, tym bardziej, że został zdobyty osobiście, a za poprzednim razem nie udało mi się zdobyć Jego autografu (możecie zobaczyć w poprzednich postach związanych z Resovią ;))
Pozdrawiam! :)

22 komentarze:

 1. Gratuluję :) Jeszcze raz najlepszego! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :) spełnienia marzeń i wypchanej skrzynki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i wszystkiego najlepszego ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :)))))))))
  http://autografymoje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie gratuluję ;)
  Zapraszam do mnie, http://autografyadama.blogspot.com
  Pozdrawiam Adam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń