piątek, 14 sierpnia 2015

Mika Kallio

Witajcie :D
W dzisiejszym poście przedstawię Wam autograf z dziedziny niektórym mniej znanej, za to którą ja bardzo lubię :) Już kiedyś była na blogu notka o tej tematyce i dziś przyszła pora na kolejną :)
Opisywany autograf pochodzi od fińskiego motocyklisty, aktualnie występującego w klasie Moto2, czyli na zapleczu MotoGP. Jednak przez 2 sezony występował w tej najwyższej klasie. Poprzedni sezon był naprawdę bardzo dobry w Jego wykonaniu - w klasyfikacji końcowej zajął 2 miejsce ;) Łącznie w karierze wygrał 16 wyścigów w różnych kategoriach. W 2006 roku został wybrany najlepszym sportowcem w sportach motorowych w Finlandii. To tak pokrótce o zawodniku :) MotoGP jest według mnie zdecydowanie ciekawsze niż Formuła 1, dlatego też często oglądam te wyścigi i stąd też moja chęć zdobycia od sportowców autografów i bardzo cieszę się, że to już mój drugi autograf z tej dyscypliny :>
Sam autograf zdobyłam pisząc na pewien e-mail, bardzo prosty do zdobycia, bodajże podany na stronie zawodnika, więc jeśli będzie komuś potrzebny, to znajdzie ;) Na autograf czekałam 27 dni :))