sobota, 29 sierpnia 2015

Wolfgang Loitzl

Siema :))
Witajcie w ostatni wakacyjny weekend! Już tylko dwa dni dzielą nas od rozpoczęcia roku szkolnego, ale pamiętajcie, że nie ma się co załamywać, naprawdę szybko zleci (zaufajcie mi, wiem to z własnego doświadczenia) :) Ja w tym roku idę już do drugiej klasy liceum, więc nie będę pewnie tak aktywna jak dotychczas (różnie to bywało ;)), ale notki będą się pojawiać w miarę regularnie :) 
Wracając jednak do dzisiejszego postu, jego bohaterem jest były już niestety austriacki skoczek narciarski, Wolfgang Loitzl. Swoją karierę zakończył na początku tego roku. Jest wielokrotnym złotym medalistą MŚ, w sezonie 2008/2009 zdobył 1. miejsce w Turnieju Czterech Skoczni :) Oprócz tego czterokrotnie wygrywał konkursy PŚ :) W 2009 został także wybrany sportowcem Austrii :) Tego skoczka darzyłam szczególną sympatią, dlatego trochę się zasmuciłam Jego końcem kariery, ale przecież każdy musi kiedyś powiedzieć "stop" ;)
Ja swoją prośbę pisałam jeszcze rok temu w wakacje, więc adres do Wolfganga był aktualny, ale jak jest teraz nie mam pojęcia, więc adresu niestety nie mogę podać.
Wypchanych skrzynek! :)

14 komentarzy: