niedziela, 29 maja 2016

Bogusław Kaczyński

Hej :)
Mogę was troszkę uspokoić, ostatnio zdobyłam kilka autografów i jakaś poważniejsza przerwa nam nie grozi :) Do tego już za chwilę czerwiec, czyli wiadomo co się zbliża :D
Dziś natomiast prezentuję Wam autograf od niestety zmarłego już Bogusława Kaczyńskiego. Pan Bogusław był dziennikarzem, krytykiem muzycznym i prezenterem. Był autorem wielu artykułów, prowadził audycje radiowe. Oprócz tego był dyrektorem kilku festiwali muzycznych, z których najbardziej znany to Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy. W wyniku plebiscytu Koniec wieku przygotowanego przez tygodnik „Polityka”, zaliczony został do grona dziesięciu największych osobowości telewizyjnych XX stulecia. I niestety w styczniu tego roku zmarł. Autograf dostałam od Karoliny jako gratis do wymiany.

Pozdrawiam i przepraszam za tak krótką notkę, ale niestety z własnego doświadczenia za dużo nie mogę powiedzieć o tym Panu.

24 komentarze:

 1. Wspaniały autograf wspaniałego człowieka. Wielokrotnie oglądałem występy, przemowy Pana Kaczyńskiego - to klasa sama w sobie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do tego jak najbardziej się zgadzam :)

   Usuń
 2. Gratuluję :)
  http://ski-jumping-polska.blogspot.com/2016/05/75-martin-schmitt.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! :)
  http://autografymichala.blogspot.com/2016/05/stefan-hula-1.html

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluję, jeśli chciałbyś zobaczyć jedyny autograf (przynajmniej na wszystkich polskich blogach) NAJWAŻNIEJSZEGO w Polsce kapłana tzn.PRYMASA POLSKI to zapraszam Cię na stronę http://autografypipapuska.blogspot.com/2016/05/167-173-sawa-uminska-duraj-prymas.html .Będą w najnowszym poście także autografy Prezydenta i Kardynała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje!
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2016/06/35-tom-hilde.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję, zapraszam na nowy post :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/06/36-thomas-morgenstern.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje!
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2016/06/36-ronan-lamy-chappuis.html

  OdpowiedzUsuń