sobota, 4 czerwca 2016

Andrzej Stękała

Cześć!
Dziś chciałabym przedstawić Wam jeden z autografów, które ostatnio do mnie przyszły. Jestem z tego powodu niezmiernie zadowolona i jestem pewna, że niedługo wyślę kolejne prośby :)
Podpis należy do młodego, polskiego skoczka narciarskiego, który w tym sezonie zadebiutował w konkursach PŚ. Na tle doświadczonych kolegów z kadry przez ten sezon według mnie Andrzej spisywał się bardzo dobrze i nie są to przesadzone słowa, bo w ostatecznym rozrachunku zajął 34. miejsce. Dotychczas Jego najwyższe miejsce to 6. w Trondheim oraz 3. drużynowo w Zakopanem. Fajnie też zaprezentował się w nielicznych konkursach w PK zajmując między innymi 1. i 2. miejsce . Indywidualnie został także wicemistrzem Polski. Jego rekordem życiowym jest 235 metrów uzyskane w Vikersund. W tym sezonie Andrzej naprawdę zaimponował mi swoją dobrą postawą i nie było opcji, żeby nie spróbować zdobyć Jego autografu! :) Ja wiecie udało się i dziś mogę pochwalić się Wam takim oto podpisem:
Oczywiście wysłałam list oraz kopertę zwrotną ze znaczkiem na adres:

Andrzej Stękała
Dzianisz 271a
34-514 Dzianisz


Czekałam około 10 dni, więc bardzo szybko ;) Dziękuję Wam także bardzo za przekroczone ostatnio 80 tysięcy wyświetleń :o

29 komentarzy:

 1. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! ja równie wysyłałam do niego prośbę jak tylko udostepnił na fb adres ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! ;d Właśnie super z Jego strony, że zadbał o kibiców, tym bardziej Go przez to lubię :) Życzę szybkiej odpowiedzi :)

   Usuń
 3. Gratulacje! :)
  http://autografymichala.blogspot.com/2016/06/18-rok-justin-1.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! :) Zapraszam na relację ;)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/06/relacja-z-zawodow-barbarian-hill-w-wisle.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :)
  http://ski-jumping-polska.blogspot.com/2016/06/77-anze-lanisek.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje !!
  Dzisiaj u mnie legenda Arsenalu - Thierry Henry !
  http://autografymateuszz90.blogspot.com/2016/06/128-thierry-henry.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Dopiero zaczynam przygodę z próbami i prośbami o autografy. Spróbuję i tego adresu. Dziękuję za to, że przedstawiasz wszystko w jasny sposób dla osób które są w temacie kompletnie niezaznajomione. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń