piątek, 13 lutego 2015

Bob i Mike Bryan

Siema!
Niestety już dziś ostatni dla mnie dzień ferii i prawie wracam do szkolnej rzeczywistości. Ale pocieszające jest dla mnie to, że przedwczoraj kupiłam kilka kuponów, z którymi miałam trochę problemów, jednak już tak jak wcześniej już jest OK.
W dzisiejszym poście mowa będzie o jednym  najlepszych deblów świata. Bracia Bryanowie. Niedawno odnieśli swoje 100. zwycięstwo a teraz mają ich już 103. Są niekwestionowanymi liderami rankingów i prowadzą ze sporą przewagą :) Oprócz tego mają w swojej karierze 2 medale Igrzysk Olimpijskich.
Cieszę się, że mogłam zdobyć autografy tak wybitnych sportowców a samo ich zdobycie nie było trudne. Wysłałam maila, na którego z resztą dostałam odpowiedź o wysyłce autografów, co nie zdarza się często. Niestety tutaj nie podam tego maila, jednak adres ten jest łatwy do znalezienia ;) Czekałam około 3 tygodnie a w odpowiedzi dostałam bardzo ładne zdjęcie A4 z tego pamiątkowego 100 zwycięstwa w turnieju :))
Pozdrawiam :)

24 komentarze:

 1. gratulacje!
  dawno temu wysyłałaś? ja czekam już jakiś czas i nie wiem czy już nie wysyłają, czy wysłać jeszcze raz...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Wysyłałam we wrześniu ubiegłego roku, odpowiedź dostałam w październiku. Patrzyłam na Ich oficjalną stronę, nie ma tego adresu, na który ja wysyłałam , więc może spróbuj na inny, który jest tam podany :)

   Usuń
 2. Gratulacje! :D

  http://autografymilosza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję
  Zapraszam na nowy post :)
  http://autografyilony.blogspot.com/2015/02/158-katarzyna-burzynska.html

  OdpowiedzUsuń