wtorek, 24 lutego 2015

Naomie Harris

Witajcie!
Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam autograf aktorki. Moim skromnym zdaniem jednej z lepszej. Pierwszy raz zobaczyłam ją w "Skyfall", czyli  w najnowszym Bondzie. Właśnie w tej roli bardzo mi się spodobało i postanowiłam napisać do niej list. Jak widzicie opłaciło się i dzisiaj mogę pochwalić się Wam tymi oto autografami.
Teraz trochę z kariery Naomie. Myślę, że może być Wam znana z filmu "Piraci z Karaibów". Poza tym także zagrała m.im. w "21 dni później", "Królowie ulicy", czy "Sex & Drugs & Rock & Roll". 
Pisałam na adres podany na fanmailu, jednak teraz jest inny, choć wszystkie odpowiedzi, jakie są tam napisane, to są  z tego adresu, więc wybór pozostawiam Wam:

Naomie Harris
Tavistock Wood Management
45 Conduit Street
London, W1S 2YN

UK

Czekałam niecałe 3 miesiące. W odpowiedzi dostałam wszystkie swoje 3 zdjęcia podpisane wraz z dedykacjami. 

OGŁOSZENIE  
Chciałabym zaprosić Was  do nowo powstałej grupy o autografach na fb. Oczywiście wiem, że jest sporo takich grup i sama do kilku należę, jednak ta prowadzę ja z koleżanką, więc mogę Wam zagwarantować, że nie będzie tam żadnych sporów, ani kłamstw. Serdecznie zapraszam oraz podaję link: https://www.facebook.com/groups/788302807924389/

 Pozdrawiam :)))

26 komentarzy:

  1. Gratuluję! :D To dobra aktorka, aczkolwiek osobiście wolałem oryginalną pani Moneypenny. ;)

    http://autografymilosza.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję :) Zapraszam na nowy post blizejgwiazd.blogspot.com.

    OdpowiedzUsuń